X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
خرید کتاب ، بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، کتب درسی ، ارسا
خرید کتاب ، بانک کتاب ، خرید اینترنتی کت پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶

خرید اینترنتی کتاب

خرید اینترنتی کتاب

در این مقاله اشاره ای خواهیم داشت به مواردی که شاید برایتان جالب باشد بدانید .

همانطور که مستحضر این روز ها اکثر خرید های ضروری و غیر ضروری ، در زمینه های مختلف توسط اینترنت و خرید های اینترنتی انجام میشود ، حال این روند در دنیای کتاب و کتابخوانی هم دخیل بوده و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم خود را نهاده است .

بنابرین ، خرید اینترنتی کتاب یکی از بحث های بسیار مهم این روز ها میباشد که کادر فنی آسیابوک توجه ویژه ای به این مسئله داشته و دارند .

ایران یکی از کشور هایی میباشد که در خرید کتاب زیاد پیشرو نبوده و جوانان تایم بسیار کمی را در زمینه مطالعه کتاب صرف کرده و این آمار نگران کننده ای به نظر میرسد ، تمامی این تدابیر بدین منظور میباشد که برسد روزی که جایگاه ما ایرانیان نیز در رتبه جهانی کتاب و کتاب خوانی به بالاترین درجات رسیده باشد .

خرید اینترنتی کتاب چه بسا بتواند خرید و انتخاب کتاب را ساده و آسان تر نماید و تاثیری در این زمینه

بگذارد.

توجه داشته باشید که در خرید اینترنتی کتاب باید به چند نکته اساسی و ضروری دقت لازمه را داشته باشید ، از آن روی که شما در خرید اینترنتی کتاب و یا کلا خرید اینترنتی دسترسی چشمی و فیزیکی به کتاب نخواهید داشت ، دقت شما در خرید اینترنتی کتاب میبایست بیشتر از خرید کتاب از فروشگاه معمولی باشد ، تصاویر و خلاصه ای از کتاب ها که د صفحات وب سایت قرار میگیرد ، مهمترین مسئله ای میباشد که باید به آن توجه بفرمایید .

منبع : خرید اینترنتی کتاب


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :