X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
خرید کتاب ، بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، کتب درسی ، ارسا
خرید کتاب ، بانک کتاب ، خرید اینترنتی کت پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶

کتب درسی

همانطور که مستحضر هستید ، کتب درسی به کتاب هایی گفته میشود که به صورت خاص و اختصاصی در یک موضوع خاص نوشته شده و برای مخاطبین خاص طراحی و نوشته میشود ، این به چه معناست  ؟

بدان معنا که کتب درسی در واقع مجموعه و یا گنجینه ای از اسرار و کلید های کاربردی ویژه مربوط به دروسی میباشند که در آن کتاب تدریس شده است .

کتب درسی معمولا بنا به درخواست ارگان های آموزشی کشور و یا آموزشگاه هایی که در زمینه های مختلف فعالیت میکنند چاپ و انتشار داده میشود . حال در این میان بعضی از کتب درسی نیز هستند که در همه جای شهر موجود نبوده و شما عزیزان برای تهیه اینگونه کتب های درسی میبایست نسبت به جست و جو در شهر اقدام بفرمایید .

آسیا بوک با تدابیر و سیاست های فروشی که در این زمینه در نظر دارد ، تصمیم بر آن گرفته است که خریدکتب درسی را برای شما عزیزان ساده و ساده تر کند . یعنی شما به جای جستجو در شهر برای یافتن کتب های درسی مورد نظر خود، میتوانید به شکل ساده تری در وب سایت آسیا بوک به دنبال کتب مورد نظر خود باشید و ساده تر سفارش خود را ارسال نمایید و با استفاده از خدمات ارسال کتاب رایگان آسیابوک ، کتب خود را درب منزل تحویل بگیرید .

منبع : کتب درسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :